ONLINE REZERVOVAŤ

Doplnkové služby

Naše nadštandardné služby = vaša spokojnosť:
 

Baby friendly hotel

* Detské exteriérové ihrisko 
* Detský kútik 
* Detský sortiment: zapožičanie  zdarma podľa dostupnosti a  rezervácie vopred:  detská postieľka,  detská stolička, nočník, stupienok,   redukcia na toaletu, vanička na   kúpanie.
* Požičovňa športových potrieb a nosičov.
* Bezbariérový prístup do hotela. 

* Len pár metrov na skok od budovy HREBIENOK RESORT 2 je INTERIÉROVÉ DETSKÉ IHRISKO Play Planet Tatry, Starý Smokovec. Pre našich ubytovaných hostí je poskytnutá zľava vo výške 20%.  


Pillow menu 

Okrem bežných služieb myslíme aj na vaše zdravie. Ponúkame  vám pillow menu kde si nájdete ten pravý vankúš pre vás. Máme k dispozícii niekoľko rôznych anatomických vankúšov s garanciou antialergickej výplne a špeciálneho čistenia.

 


Pet friendly hotel

Náš apartmánový hotel je priateľský aj k vašim najmilším a najmenším zvieracím rodinným príslušníkom. Nespočetné množstvo zelene, možnosti prechádzok či túr, zaručujú skvelý pobyt aj s vaším psíkom. Neváhajte a príďte k nám. Za poplatok 50€ / noc je u nás vítaný aj váš domáci miláčik. Pobyt s domácim zvieratkom je možný LEN v našej budove HR1. Počas dňa je zakázané domáceho miláčika nechať samého na apartmáne. 


Lobby Bar  

V našej budove HR2 sa nachádza menší efektívny hotelový lobby bar, ktorý Vám je k dispozícií počas pobytu v poobednejších hodinách. Nájdete tu teplé nápoje, bielý a hnedý alkohol, nealkoholické nápoje a biele či červené víno. 
           


Raňajkový balíček 

Nestíhate naše skvelé raňajky? Nič sa nedeje, pripravíme vám raňajkový balíček na cestu. Vyberte si z nášho raňajkového menu a balíček vás bude čakať na recepcii. Raňajkové menu sa môže trošku líšiť podľa okolností a ponuky reštaurácií. 
           


Darčekový balíček

Darček v podobe kvetov, lahodného šumivého vína, ovocná misa či romantická výzdoba apartmánu - aj toto vám vieme po dohode vopred pripraviť. Vyberte si z nášho darčekového menu. Rezervácie doplnkových služieb je potrebné nahlásiť na recepciu hotela najneskôr deň pred pobytom


Check-in online 

Máte záujem prísť a oddychovať bez čakania?  V tom prípade Vám odporúčame zrealizovať pár dní pred príchodom online check-in alebo priamo pri rezervácií, kde v pohodlí domova vyplníte všetky svoje osobné údaje a my vám všetko pripravíme. Rýchlo a jednoducho získate prístup k dovolenke v našom apartmánovom resorte.  


Parkovanie v podzemnej garáži 

Náš resort má jedinečné podzemné parkovanie pripravené pre každého hosťa, na recepcii získate číslo parkovacieho miesta, kde počas pobytu zaparkujete vaše auto , váš bicykel alebo iné športové potreby vieme uložiť do odkladacieho priestoru. V podzemných garážach je potrebné dodržiavať parkovací poriadok pre väčší komfort a vaše bezpečie. 


Doručovateľské služby 

  • PACKETA - výdajne miesto: Vysoké Tatry, Starý Smokovec - Košiarik  

  • DHL Express Service Point (Košiarik- budova HR1, oproti recepcie HREBIENOK RESORT) 

  • ALZA BOX - priamo v areáli budovy HR2 


Zubná ambulancia OneDent.sk
MDDr. Lucia Kubáčková 
+421 914 138 765 
Dom PRIMO TATRY (pod budovou HR2)