ONLINE REZERVOVAŤ

Fitness

Fitness

Najlepšie fitness vo Vysokých Tatrách
 

V komplexe HREBIENOK RESORT nájdete najlepšie fitness vo Vysokých Tatrách, ktoré je jedinečné a takéto fitness centrum nenájdete v širokom okolí v žiadnom hoteli. Skvelé a kvalitné stroje vám dodajú ten správny štart do nového dňa, tréneri vám priblížia tú správnu techniku a pomôžu začať tým správnym smerom. Profi fitness vo Vysokých Tatrách vám ponúka modernú technológiu, ozvučenie a jedinečná poloha je vyhľadávaná nielen klientmi, ale ja obyvateľmi mesta. Koncepcii najlepšieho fitness centra vo Vysokých Tatrách sme sa venovali viac ako rok. Mali sme šťastie na profesionálneho poradcu, a aj majitelia rezortu sú vyznávači zdravého životného štýlu, tak sa koncepcia a smer realizácie určoval ľahko. Na bežné hotelové fitness, aké ste zvyknutí v hoteloch nájsť, je naše fitko až veľmi profesionálne. No aj napriek tomu, že sa nachádza v centre Tatranskej prírody je plnohodnotne využívané a veľmi obľúbené. Tým, že sa do realizácie a myšlienky zapojili aj majitelia rezortu, tak samotný výsledok fitness centra je efektnejší


Fitness vstup – ubytovaní hostia: 5,00€ / vstup      Fitness vstup – neubytovaní hostia: 7,00 € / vstup
Permanentka (mesačná): 25,00€ / mesiac                Permanentka (mesačná): 35,00€ / mesiac


Fitness v tatráchNajlepšie fitness Vysoké Tatry

Náš apartmánový hotel disponuje so širokou škálou tých najkvalitnejších posilňovacích strojov vo Vysokých Tatrách. Cvičenie ma mnoho benefitov, či už napomáha k lepšej kondícií alebo mentálnej pohode. V našom hoteli si okrem turistiky a krásnych výhľadov svoje endorfíny a stres z každodenného života môžete prísť odbúrať aj do profi fitness vo Vysokých Tatrách. Nájdete u nás kardio stroje v podobe bežiaceho pásu a stacionárneho bicykla. Bežecký pás patrí bezpochyby k najobľúbenejším kardio strojom. Rýchla chôdza a beh patrí k najprirodzenejším pohybom pre ľudské telo. Pri nepriaznivom počasí u nás nemusíte ostať bez pohybu. Fitness v tatrách je dokonalým miestom pre vaše každodenné športové rituály, či už je to v prírode alebo práve naopak.  V našom najlepšom fitness vo Vysokých Tatrách nájdete taktiež stroje značiek Life F itness-S S-Smith Machine, Flat Bench, Multi-Adiustable Bench, Olvmpic Flat Bench, bumper kotúče, kettlebell, jednoručné činky alebo  obojručné činky rôznych hmotností a kopec ďalších profesionálnych strojov, na ktorých precvičíte každú svalovú partiu. Jedným z univerzálnych strojov, ktorý sa u nás nachádza je multipress ktorý má 14 uzamknuteľných pozícií pre nastavenie amplitúdy pohybu, ktoré vás bude chrániť na hranici maximálneho zaťaženia počas drepov, tlakov, mŕtvych ťahov, tlakov v stoji a podobne. Pre ľudí, ktorí sa cvičeniu venujú aktívne je toto fitness v tatrách prispôsobene taktiež kovovou konštrukciou, ktorej výšku si môžete ľubovoľne nastaviť podľa toho aký cvik vykonávate s olympijskou 20kg tyčou a kotúčmi od 2,5kg do 25kg. O tento stroj je taktiež upevnené TRX.

Profi fitness Vysoké TatryNajlepšie fitness Vysoké Tatry

Pre kvalitný tréning na rozvoj silových schopností hlavne horných končatín máme protismerné kladky, ktoré precvičí prakticky každý sval vo vašom tele. Systém je jedinečne navrhnutý na posilňovanie nôh, rúk, hrudníka i chrbtových svalov. Vďaka vysokému a rozložiteľnému rámu ponúka stroj širokú škálu funkcií a multilaterálnych cvičení s kladkami. Kladky možno vertikálne nastaviť do 11 rôznych polôh.

Na konštrukcii sa nachádza taktiež multi lat na pre cvičenie chrbtových svalov v horizontálnej a vertikálnej polohe. Pre ľudí ktorí si radi odcvičia jednoduché cviky bezpečne máme statické stroje ako biceps curl, Pectoral fly, Sholder press, Bench press zvisle univerzálne lavičky na precvičenie stredu tela taktiež hyperextenziu na precvičenie svalov spodného chrbta. Pre kvalitný tréning nôh u nás nechýbajú taktiež stroje na zakopávanie a prekopávanie. Ako samozrejmosťou je pre naše fitnes centrum aj súprava jednoručných činiek od 1 kg do - 50 kg a taktiež stojom s dlhšími činkami s rovným a krivým úchopom od 10kg do 40kg. Po od trénovaní v našom fitnescentre môžete svoj tréning ukončiť a zregenerovať svalstvo na penových rolleroch a masážnych pomôckach.

Naše profi fitness vo Vysokých Tatrách je výnimočné určite aj svojou polohou - nachádzame sa v srdci Tatier v centre Starého Smokovca, koncepciou a možnosťami, ktoré tu dokážete nájsť. Môžete cvičenie skombinovať v prvom rade s pobytom v luxusných apartmánoch, nájsť tu úžasné wellness centrum a masáže. Alebo skvelé jedlo a nápoje v našich reštauráciách so špecifickou kuchyňou regionálnych špecialít. Kombinácia služieb v našom rezorte je jedinečná a preto sme  výnimočný.