ONLINE REZERVOVAŤ

O nás

Vitajte v srdci Tatier v Apartmánovom hoteli HREBIENOK RESORT v Starom Smokovci

Náš príbeh sa začal pred pár rokmi,  víziou nadštandardných služieb na jednom mieste. Hotel v Starom Smokovci sa skladá z dvoch budov. Prvá budova bola postavená skôr s označením Hrebienok Resort 1, v skratke HR1, je kategorizovaná ako 3-hviezdičkový štandard a druhá budova s názvom Hrebienok Resort 2, v skratke HR2, je kategorizovaná ako 4-hviezdičkový štandard hotela.  Na fasáde stavby je použite vo veľkej miere drevo, kamenný obklad a veľké okenné plochy, sú si veľmi podobné a dokonca až identické. Jedinečný architektonický pohľad niekoľkých autorov, ktorí vdýchli nápadu život a v centre Starého Smokovca vznikol nádherný Hotel vo Vysokých Tatrách. Obe budovy sa skladajú z apartmánov, podzemné garáže pre hotelových hostí, rezidentov a aj návštevníkov tatier, obchodných a gastro prevádzok. Parkovacie miesta sú využívané našimi hosťami pri  pobyte v hoteli,  ktorí majú parkovanie automaticky v cene pobytu. Zároveň sú k dispozícií tieto parkovacie miesta aj pre turistov, ktorí milujú lokalitu Starý Smokovec a jeho polohu na začatie krásnej túry po Vysokých Tatrách. Druhá postavená budova hotela v Starom Smokovci bola ocenená v Stavbe Roka 2019 ako cenu Ministerstva dopravy a výstavby SR za celospoločenský prínos v oblasti architektúry a stavebníctva.

Hotel Starý Smokovec Hotel Vysoké Tatry

 

Budovu Hrebienok resort 2 bola postavená naproti prvej stavbe, ktorá bola dokončená roku 2016. Na prízemí oboch stavieb sú obchodné prevádzky módnych značiek, športové obchody a gastro prevádzky s terasami. Do každej prevádzky je možný vstup priamo z vonku, ktorý je obklopený nádhernou zeleňou. Pri nádhernom počasí je priamo z hotela v Starom Smokovci z južnej strany krásny výhľad na Slavkovský štít. Hotel vo Vysokých Tatrách a jeho budovy do tvaru U, a tým vzniklo vnútorné átrium s výhľadom do doliny. V átrium je umiestnená veľká terasa, kde si viete dopriať a vychutnať kávu alebo skvelý drink z nášho lobby baru hotela vo Vysokých Tatrách. Na strešnej terase hotela v átriu je použitej veľa zelene, ktorá vo vás vyvoláva pocit domova a prírody. Zároveň súčasťou átria je náš exteriérový vyhrievaný relaxačný bazén s lehátkami. V areáli hotela v Starom Smokovci je veľká trávnatá plocha s vonkajším detským ihriskom a veľkými terasami reštaurácií. Niekoľko apartmánov a štúdií v hoteli vo Vysokých Tatrách sú orientované do átria a tým majú zabezpečené ticho a kľud. Nočné osvetlenie budovy, átria a bazéna dodáva romantiku. Jedinečnosť tohto apartmánového komplexu je, nie len v jeho architektúre a aj jeho exteriérovým prostredím, ale aj interiér každého apartmánu je jedinečný a preto nie je možné, aby ste u nás našli 2 úplne totožné izby. Kompozícia izieb, luxusu a materiálov je vždy dodržaná, avšak každý apartmán, či už ide o budovu HRII alebo HRI je odlišný a jedinečný.

Vytvorili sme pre vás komfortné ubytovanie v hoteli vo Vysokých Tatrách v priestranných apartmánoch s terasou či balkónom, kuchynským kútom a parkovaním. Pre rodiny s deťmi, máme  apartmány vybavené detskou postieľkou, oddelenými spálňami s priestrannou obývacou časťou. Detský kútik, exteriérové ihriská  a v zime ľadová plocha zaručujú zábavu pre všetky deti. Doplnkové služby dopĺňajú služby wellness centra s exteriérovým bazénom na strešnej terase hotela. Masáže alebo profesionálne fitness vám nahradia relax a šport počas nepriaznivých dňoch. Miesto kde sa spája luxus, komplexné služby a relax na jednom mieste. Vytvorili sme priestor pre rodiny s deťmi ale aj pre ľudí hľadajúcich absolútne súkromie a pokoj. V hotel vo Vysokých Tatrách sa nachádzate uprostred turistického a prírodného raja Vysokých Tatier. Nezáleží však na tom, či hľadáte adrenalínové dobrodružstvá, alebo chvíle oddychu, náš hotel vás bude rozmaznávať v každom ročnom období vynikajúcim wellness, lahodnou kuchyňou a jedinečnými službami. 

Jedinečný koncept služieb v  srdci Tatier !