ONLINE REZERVOVAŤ

HOTEL PRE RODINY S DEŤMI

HOTEL PRE RODINY S DEŤMI

HREBIENOK RESORT - hotel pre rodiny s deťmi

Nechajte sa očariť top lokalitou Slovenska. Tatry sú pre deti inšpiratívnou destináciou. Vitajte v HREBIENOK RESORT, ideálnom mieste, kde na Vás čaká hotel pre rodiny s deťmi. Sme hrdí na to, že sme objavili našú novú špecializáciu ako hotel pre deti v Tatrách. Sme tu aj preto, aby sme ponúkli nezabudnuteľný zážitok pre tých najmenších a najdôležitejších návštevníkov. Sme moderný detský hotel v srdci Vysokých Tatier, ponúkame dokonalú dovolenku v lone prírody.

HREBIENOK RESORT pre Vaše deti pripravil množstvo aktivít a zábavy. Sme radi, že Vám môžme ponúknuť služby ako detský hotel v Tatrách. Deti, môžu objavovať a spoznávať túto krásnu oblasť prostredníctvom rôznych aktivít a hier. Ponúkame priestranné rodinné izby a apartmány s bohatým vybavením, ktoré môžte na rodinnej dovolenke potrebovať. Komfort, ktorý Vám pomôže, cítiť sa ako doma. Navyše, máme pre vás aj množstvo služieb a atrakcií, aby sme zabezpečili pohodlný pobyt pre celú rodinu. Vysoké Tatry sú pre deti jasnou voľbou.

Okrem toho, naše služby pre rodiny s deťmi v Tatrách zahŕňajú aj detský kútik, detské ihrisko, vonkajší bazén, čokolatiériu, animačný program a sprievodný program aktivít. Zatiaľ čo sa Vaše deti budú baviť s našimi kvalifikovanými animátormi, vy si môžete užiť oddych v našom wellnesse a relaxovať. Ak hľadáte detský hotel vo Vysokých Tatrách, neváhajte a rezervujte si pobyt v našom hoteli pre deti v Tatrách. HREBIENOK RESORT Vás prekvapí. Sme si istí, že si u nás užijete dokonalú dovolenku plnú zábavy, pohodlia a nezabudnuteľných zážitkov pre celú rodinu.