ONLINE REZERVOVAŤ

APARTMÁNY

Luxusné apartmány a štúdia Vysokých Tatier sa nachádzajú v dvoch oddelených budovách. Ponúkame vám na výber apartmány a štúdia v troch kategóriách. Luxusné ubytovanie v apartmánoch Vysokých Tatier s názvom Classic v budove s názvom HR1 a luxusne a moderne zariadené apartmány a štúdia s názvom Komfort a Deluxe v budove s názvom HR2. Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách na prenájom sú ideálnym miestom pre komfort, dostupnosť či rôznorodosť a komplexnosť služieb. Každý apartmán je vybavený nadštandardnou over-size posteľou, obývacou miestnosťou s TV + SAT a kvalitným internetovým pripojením. Nadštandard zaručuje kompletne zariadený kuchynský kút a jedálenské sedenie.  Všetky apartmány a štúdia vo Vysokých Tatrách na prenájom sú vybavené terasou či balkónom s posedením alebo francúzskym oknom. Z našej ponuky si môžete vybrať Apartmány a štúdiá pre 2 až 6 osôb. Ubytovanie Hrebienok v Tatrách  vám ponúka skvelé ďalšie služby v podobe gastro zážitkov v 8 gastro prevádzkach, relaxu vo wellness centre s exteriérovým bazénom na strešnej terase hotela. Ak hľadáte ubytovanie vo Vysoké Tatry v apartmánoch, ste na správnom mieste.

Luxusné ubytovanie apartmány Vysoké Tatry  Apartmány Vysoké Tatry na prenájom

Apartmány Hrebienok vo Vysokých Tatrách sú priamo v srdci a strede Starého Smokovca, kde máte len na skok od lanovky na Hrebienok, či železničnú stanicu v Starom Smokovci. Luxusné ubytovanie v apartmánoch vo Vysokých Tatrách vám doprajú pocit domova. Každý apartmán ma k dispozícií pohodlnosť domova v nadštandardnej spálni s over – size posteľou, kompletné vybavenie kuchynského kútu s jedálenským sedením. Každý z týchto apartmánoch Hrebienok vo Vysokých Tatrách je odlišný od ostatných svojím jedinečným dizajnom, zariadením a rozložením izieb. Nie každý apartmán vo Vysokých Tatrách na prenájom má oddelenú spálňu od obývacej časti. Nakoľko sú aj štúdia menších rozmerov, ktoré úplne postačia aktívnym turistom, kde nájdu spálňu, obývaciu časť a jedáleň v jednej miestnosti. Aj napriek tomu, že tieto štúdia sú menších rozmerov a to teda od 30m2, tak sú radené medzi luxusné ubytovanie v apartmánoch vo Vysokých Tatrách. Pre detičky v luxusných apartmánoch vo Vysokých Tatrách sú pripravené rôzne spoločenské hry, ktoré si viete zapožičať bezplatne cez recepciu hotela. Zároveň súčasťou každého apartmánu Hrebienok vo Vysokých Tatrách je TV so SAT s aplikáciami, ktoré sú napojené na internet a môžete si v nich zapnúť svoje vlastné kontá na aplikáciách ako napríklad NETFLIXE, VOYO či Disney kanál. Kvalitné wifi na každom apartmáne samostatne vám zaručí neustále skvelé pripojenie vašim mobilom či notebookom. Cez nášho obchodného partnera vám vieme zabezpečiť pre vašich najmenších stráženie detičiek alebo plávanie s Hippo Clubom v našom exteriérovom bazéne. Ku každému luxusnému apartmánu vo Vysokých Tatrách prináleží jedno parkovacie miesto, ktoré vám je k dispozícií počas celého pobytu. Parkovacie státie je dostupné v podzemných garážach v dvoch samostatných budovách alebo v areáli apartmánov Hrebienok vo Vysokých Tatrách.

Luxusné apartmány Vysoké Tatry na prenájom Apartmány Hrebienok Vysoké Tatry

Pobyt vám začína vo vašom luxusnom apartmáne vo Vysokých Tatrách od 16,00 hod štandardne alebo výnimočne pri pobytových balíčkoch, to môže byť aj skúr ako bonus k pobytu. Odchádzať z pobytu môžete aj s neskorším check-outom, ak je to možné podľa obsadenosti hotela. Štandardne u nás je to však do 11,00 hod v deň odchodu z vášho luxusného ubytovania z apartmánov vo Vysokých Tatrách.  Súčasťou ubytovania je možnosť mať pri výbere správnych služieb okrem parkovania aj stravu, a to vo forme skvelých bufetových raňajok v dvoch reštauráciách rezortu. Alebo si viete svoj pobyt v luxusnom ubytovaní v apartmánoch vo Vysokých Tatrách obohatiť aj polpenziou z výberu A la Card. V prípade business pobytu sú vám naše apartmány vo Vysokých Tatrách na prenájom k dispozícií aj vo väčšom počte za business ceny s raňajkami a parkovaním. Či ste firemná klientela s rodinou tradíciou či agentúra organizujúca konferenciu v Tatrách, sú vám naše luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách k dispozícií na akýkoľvek termín.


Každý z týchto apartmánov a štúdií má k dispozícií:

 • nadštandardná spálňa s over - size posteľou
 • obývačka (oddelená alebo súčasťou izby)
 • komfortné kúpeľne
 • terasa s výhľadom alebo balkón (štandardný alebo francúzsky)
 • kuchynský kút
 • TV + SAT s možnosťou prihlásenia sa do vlastných účtov NETFLIXE, VOYO či Disney kanál
 • kvalitné WIFI pripojenie
 • parkovacie miesto v rezorte

PONUKA EXTRA SLUŽIEB, KTORE VÁM POBYT U NÁS SPRÍJEMNIA:

 • Štandardný check‑in je od 15:00 h, check‑out do 11.00 h. Skorší check-in a neskorší check-out je možný za poplatok, pokiaľ to dovoľuje obsadenosť apartmánov Hrebienok vo Vyských Tatrách.
 • Žehlička a žehliaca doska –  budete potrebovať žehličku či žehliacu dosku, obráťte sa na personál recepcie.
 • Ticho a kľud – nechcete byť počas pobytu u nás rušení? Použite prosím visačku NERUŠIŤ na dvere z vonku na vašom luxusnom apartmáne vo Vysokých Tatrách.
 • Budíček – objednajte si zobudenie telefónom alebo osobne klopaním na dvere.
 • Parkovanie – v rezorte parkujete zdarma v dvoch podzemných garážach pre väčší komfort a vaše bezpečie v Apartmánoch Hrebienok vo Vysokých Tatrách.
 • Služby práčovne -  informujte sa prosím na recepcii hotela v prípade potreby.
 • Stráženie detí – informujte sa prosím na recepcii hotela, ide o externú firmu, ktorú je potrebné si dohodnúť dopredu za poplatok.
 • Plávanie v bazéne s Hippo Club – informujte sa prosím na recepcii hotela, ide o externú firmu, ktorú je potrebné si dohodnúť dopredu za poplatok.
 • Spoločenské hry – na recepcii hotela si viete kedykoľvek zapožičať spoločenské hry bezplatne a zahrať si s celou vašou rodinou na luxusných apartmánoch vo Vysokých Tatrách.