ONLINE REZERVOVAŤ

Pobytové balíčky

Výnimočná dovolenka v nádhernom prostredí Tatier.

Nechajte sa očariť top lokalitou v srdci Vysokých Tatier i Starého Smokovca, s príjemnou atmosférou, skvelým vybavením a službami nielen pre rodinky s deťmi. Máte skvelú rodinu? Malú či veľkú? Doprajte si spoločne pobyt v rodinnom apartmáne v blízkosti detského kútika a exteriérového ihriska. Samozrejmosťou sú detské atrakcie a detské vybavenie grátis pre vašu rodinnú dovolenkovú pohodu. Zvoľte si rodinné balíčky FAMILY. Skvelý animačný program pre detičky zažijete s tematickými balíčkami MÁJ a DEŇ DETÍChcete si vychutnať pobyt vo dvojici? Zvoľte si pobyt RELAX alebo ROMANTIKA. Naše wellenss je to správne miesto pre Váš oddych. Sauny, vírivá vaňa  a široká ponuka masáží je vám k dispozícii a relax v nej vám zaručene dodá pocit sviežosti a energie. Oddychujte s výhľadom na tatranské štíty z prvej rady.

Čoskoro je tu leto a s ním i prísľub slnečných dní a kúpania. Balíček LETO FAMILY s kúpaním v exteriérovom bazéne a bohatým animačným programom je tu pre celú rodinku. Pre sólo cestovateľov i dvojice je tu Balíček LETO RELAX s kúpaním, fitness i sprievodným programom. A to všetko pod láskavým dohľadom Lomnického štítu, s posedením na veľkorysých balkónoch s výhľadom na horské štíty či do doliny.

Výber balíčkov i termínov je na vás, odporúčame objednať vopred a už sa len tešiť na dovolenku u nás, vo Vysokých Tatrách. Ak chcete prekvapiť svojich blízkych či priateľov, objednajte im darček vo forme zážitku. Darčekové poukazy máme v rôznych hodnotách s možnosťou využitia na ubytovanie i na  reštauračné či wellness službyDarčekové poukazy nájdete v online rezervácii. Vyberte si! Samozrejmosťou našich služieb je príprava dokladov k čerpaniu výhod na rekreačný poukaz.

animačný program na deň detí 2. a 3.6.2023

P O B Y T O V É  B A L Í Č K Y