ONLINE REZERVOVAŤ

UBYTOVANIE STARÝ SMOKOVEC TATRY

Vitajte v Hoteli Hrebienok Resort - luxusnom ubytovaní vo Vysokých Tatrách, ktorý Vám ponúka skutočne kvalitný a príjemný pobyt v srdci prírody. Sme radi, že Vám môžeme poskytnúť to najlepšie ubytovanie vo Vysokých Tatrách, ktoré si zaslúžite. Náš hotel sa nachádza v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v obci Starý Smokovec, kde môžete zažiť autentický horský život. Sme hrdí na to, že poskytujeme jedno z najlepších ubytovaní vo Vysokých Tatrách a radi sa o Vás postaráme ako o našich vlastných hostí.

Ubytovanie vo Vysokých TatráchUbytovanie Vysoké Tatry

V našom hoteli Vám ponúkame moderné a útulné izby, ktoré sú vybavené všetkým potrebným pre Váš komfort. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách v našom hoteli Vám umožní zažiť nádherný výhľad na okolitú krajinu a prírodné krásy Tatier. Okrem luxusného ubytovania Vám ponúkame aj možnosti pre zábavu a relax. V našom hoteli si môžete užiť kvalitné wellness služby a relaxovať v našom wellness centre. Okrem toho, Vám ponúkame aj širokú ponuku aktívnych a adrenalínových aktivít, ktoré si môžete užiť v okolí

Vysoké Tatry ubytovanieStarý Smokovec ubytovanie

Ak hľadáte ubytovanie v Vysokých Tatrách, neváhajte a navštívte nás v Hoteli Hrebienok Resort. Radi Vás privítame a urobíme všetko pre to, aby ste si Váš pobyt v Tatrách užili naplno. Je pre Vás ubytovanie vo Vysokých Tatrách tým správnym riešením ? Vitajte v našom luxusnom apartmáne s balkónom a výhľadom na Tatry ! Toto ubytovanie ponúka luxus vo Vysokých Tatrách, aký ste vždy hľadali. Moderný a elegantne zariadený apartmán s balkónom na Tatry vám poskytne nezabudnuteľný zážitok z dovolenky v krásnom prostredí našich veľhôr. Kvalitné materiály, komfortná posteľ, luxusné matrace Vám zaručia dokonalý odpočinok a pohodlie. Výhľad z balkóna vás nadchne a každé ráno sa prebudíte s nádherným výhľadom na túto malebnú krajinu.