ONLINE REZERVOVAŤ

Wellness

Wellness centrum v Starom Smokovci

To správne miesto pre váš relax, je naše štýlové wellness Starý Smokovec spolu s vonkajším relaxačným bazénom (otvorený sezónne - leto). Môžete sa tešiť cez wellness pobyty Vysoké Tatry na saunový svet: fínsku saunu, infra saunu, parnú bylinkovú saunu, vírivú vaňu, tepidárium a moderné profesionálne fitness. Extra bonusom vo wellness hoteli Vysoké Tatry je náš vonkajší relaxačný bazén na strešnej terase hotela.  Ponúkame naše wellness Vysoké Tatry ubytovaným aj neubytovaným hosťom.

Privat Relax:
39,00 € / 60 min.
69,00 € / 120 min.
* vstup možný na objednávku dopredu cez recepciu hotela

Wellness centrum:
12,00 €/ 60 min. / dospelá osoba – ubytovaný hosť
15,00 €/ 60 min. / dospelá osoba – neubytovaný hosť
* vstup možný na rezerváciu dopredu cez recepciu hotel


Vonkajší relaxačný bazén s atrakciami:

Doprajte sebe a svojim blízkym relax pod tatranským nebom cez Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách. Náš vyhrievaný bazén o primeranej relaxačnej teplote, ktorý sa nachádza vo výške 1 025 m.n.m na nádhernej luxusnej terase átria apartmánového hotela HREBIENOK RESORT, je určite nevšedným zážitkom pre každého. Wellness hotel Vysoké Tatry vám ponúka tento zážitok v exteriérovom bazéne v pobytových balíčkoch. Bazén je otvorený sezónne (letná sezóna) prevádzka so zohľadnením poveternostných podmienok.  Priezračná kryštálová voda vás naplní energiou, osvetlenie vo večerných hodinách a hviezdna obloha dodajú zážitku ešte väčšie čaro. Rozmery exteriérového bazéna vo Wellness v Starom Smokovci, sú 10 m x 4 m, hĺbka 1,00 - 1,30m. Extra zážitok si doprajete v letnej sezóne, kedy Vám ponúkame nočné kúpanie s osviežením na terase pri bazéne vo Wellness Vysoké Tatry.

Wellness hotel Vysoké Tatry Wellness Vysoké Tatry


Saunový svet:

Wellness Vysoké Tatry vám ponúkajú skvelý saunový svet a jeho božské účinky na vaše telo a myseľ. Účinky saunovania sú blahodarné pre každý ľudský organizmus. Zvýšené teplo pri saunovaní vedie k lepšiemu prekrveniu organizmu a tým sa vám zefektívňuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Zároveň to vedie k uvoľneniu bolesti. Základným procesom pri saunovaní je menenie tepelného a chladného pôsobenia na telo. Týmto procesom si rozšírite krvné cievy a zrýchlite svoj krvný obeh. Wellness hotel Vysoké Tatry vám ponúka tieto tri typy sáun:

Fínska sauna: alebo suchá sauna má priemernú teplotu 100°C. Jedna kúra by mala trvať 3 x 15 minút,  s ochladením medzi cyklami.  Dizajn sauny ulahodí aj oku hosťa, farebné podsvietenie dotvára jedinečný koncept farebnej terapie.  Špeciálne drevo a horúce lávové kamene s inhalácie vône blahodarne pôsobia na dýchacie cesty.

Infrasauna: jej sila spočíva v infračervenom žiarením, ktoré prehreje telo až do hĺbky 4 cm. Priemerná teplota 45°C zlepšuje prekrvenie kože, zmierňuje bolesti kĺbov a je vhodná  k posilneniu imunity. Jedinečná terapia svetlom aj v tejto saune napĺňa svoj koncept a dopĺňa ju upokojujúcou farebnou harmóniou.

Parná bylinková sauna: je z pohľadu klientov jedna z najobľúbenejších. Jej priemerná teplota dosahuje od 37°C do 45°C,  Vlhkosť 100% zaručuje to správne parné saunovanie. Para sa obohacuje o jemné vonné esencie, ktorých inhalácia blahodarne pôsobí na telo a dýchacie cesty. Celkovo posilňuje imunitu. Doporučený pobyt v parnej saune je cca 15-20 minút.

Wellness Starý Smokovec Wellness pobyty Vysoké Tatry


Vírivá vaňa:

Boľavý chrbát, stuhnutá šija či unavené telo - to všetko vyrieši pobyt vo vírivej vani s masážnymi tryskami (pre maximálne 5 osôb) priamo vo wellness Vysoké Tatry. Hĺbka vody je 0,9 m, po obvode sú anatomicky tvarované sedadlá, pre vaše pohodlie, s tryskami pre vodnú a vzduchovú masáž. Priemerná teplota vo vírivej vani je 36°C. Apartmány starý Smokovec vám ponúkajú vstup do sveta privát relax, kde si túto vírivú vaňu viete užiť úplne sami.

Masáže:

Pre spríjemnenie vášho pobytu počas wellness pobytov vo Vysokých Tatrách vám ponúkame uvoľňujúce masáže na objednávku v intervaloch 25 min. alebo 50 min. V apartmánoch pod hrebienkom a jeho wellness centre nájdete relaxačnú čiastočnú alebo celotelovú masáž. Doprajte sebe a svojim blízkym oddych, počas ubytovania v Hrebienok Tatry, relaxačnou masážou, ktorá vás opätovne nabije energiou.

Wellness Vysoké Tatry Wellness hotel Vysoké Tatry

Oddychová miestnosť:

Wellness Starý Smokovec vám ponúka oddychovú zónu, ktorej  priestor je určený na oddych a regeneráciu organizmu po absolvovaní wellness procedúr. Ležadlá sú pohodlné a anatomicky tvarované. Oddelený priestor paravánmi vám doprajú kúsok súkromia pri vašom oddychu.